دسته کابینت

نکاتی در مورد دستگیره مخفی

در حال حاضر، نوع جدیدی از دستگیره‌ها که به آن‌ها دستگیره مخفی می‌گویند، وارد بازار شده‌اند که علاوه بر خاص بودن، ظاهر شیک، زیبا و مدرنی به فضای آشپزخانه می‌بخشد. این محصولات بر خلاف طرح‌های زودگذر و مد روز هیچ وقت قدیمی نمی‌شوند.

ادامه مطلب

دستگیره کابینتی

درب مگنتی کابینت

کابینت‌ها یکی از بخش‌های مهم آشپزخانه هستند که طرح و رنگ آن‌ها تاثیر زیادی روی زیبایی محیط دارد. معمولا کابینت‌ها از بدنه، پایه، درب و یراق آلات تشکیل می‌شوند. اما گاهی اوقات می‌توان در بعضی از این اجزا تغییراتی ایجاد کرد.

ادامه مطلب

قفل الکترونیکی

نکات مهمی که باید در مورد تعویض قفل درب ورودی بدانید

قفل‌ها در تامین امنیت و حفظ حریم شخصی افراد نقش زیادی دارند. زیرا به کمک آن‌ها می‌توان ورود و خروج افراد را به مکان‌های مختلف کنترل کرد.

ادامه مطلب

خرید قفل هوشمند

چگونه کلید شکسته را از قفل در بیاوریم؟

یکی از اتفاقات ناخوشایندی که ممکن است برای هر کسی رخ بدهد، گیر کردن یا شکستن کلید درون قفل است. این حادثه معمولاً استرس زیادی را به فرد وارد می‌کند. چون باید ساعت‌ها پشت درب بماند و احتمالاً در انجام خیلی از کارهای روزمره‌اش دچار مشکل می‌شود.

ادامه مطلب

دستگیره هوشمند فیلیپس

جدیدترین مدل های کابینت

کابینت‌ها، یکی از مهم‌ترین اجزای آشپزخانه هستند. به طوریکه می‌توانند چهره آشپزخانه را به طور کامل دگرگون کنند. از گذشته تا امروز تغییر و تحول زیادی در کابینت‌های آشپزخانه رخ داده است. در ابتدا، اغلب کابینت‌ها از جنس فلز بودند. بعد از مدتی چوب جایگزین فلز شد تا اینکه به تدریج استفاده از کابینت‌های ام دی اف رواج پیدا کرد.

ادامه مطلب

دسته کابینت

نورپردازی در آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌تری بخش‌های هر خانه‌ای است. به همین دلیل، نورپردازی در آشپزخانه می‌تواند به بهبود کیفیت فضای آن کمک کند. همچنین توجه به دکوراسیون آشپزخانه و استفاده از دستگیره‌های زیبا مانند دستگیره کابینت کلاسیک ، لوکس، مخفی و … می‌تواند کمک زیادی به زیبایی محیط کند.

ادامه مطلب

دستگیره درب اتاق

نحوه تعمیر دستگیره های شل (لق شده)

دستگیره جز اصلی فضاهای مسکونی و تجاری محسوب می‌شوند که اغلب اوقات به درب داخلی متصل هستند و اگر بروی قسمت بیرونی درب باشند، همراه با چفت کلید خور (قفل کلیدی) به عنوان دیگر مکانیزم امن قفل کردن خواهند بود که برای بالا بردن امنیت بکار می‌روند. به دلیل کاربرد گسترده دستگیره، همواره صاحب خانه‌ها درگیر تعمیر دستگیره‌ های شل و لق شده خواهند بود.

ادامه مطلب

لولای درب

هشت روش ایجاد احساس امنیت در خانه

برای ایجاد احساس امنیت در خانه ایده‌های گوناگون، اما پیچیده‌ای وجود دارد. مقوله ایمنی همواره به صورت کامل قابل ضمانت نیست، اما راه‌هایی برای سنجش ایمنی وجود دارد که منجر به کمتر شدت آمار جرم و جنایت می‌شوند، از جمله قفل کردن درب و پنجره‌های خانه. شاید در شرایط ایمن قرار داشته باشید، اما حتماً احساس امنیت نکنید که در هر صورت این دو مفهوم به یک اندازه اهمیت دارند. با تامین نیاز حواس‌های مختلف از جمله شنوایی و بینایی، به احساس امنیت می‌رسیم.

ادامه مطلب

دستگیره کابینت

کابینت کمدی چیست؟

آشپزخانه بدون کابینت ناقص نیست. چون وظیفه اصلی کابینت‌ها‌ نظم‌دهی به لوازم آشپزخانه است و در غیاب آن‌ها این لوازم بدون جا و سردرگم می‌مانند. در این نوشتار قصد داریم شما را با انواع کابینت به خصوص کابینت کمدی آشنا کنیم.

ادامه مطلب