door-lock-is-stuck-in-unlocked-position

قیمت دستگیره در

شما می‌توانید لیست قیمت دستگیره در را در فروشگاه آنلاین htn prime مشاهده نمایید. کافیست از منو گزینه فروشگاه و در صورت تمایل دسته بندی دستگیره در را انتخاب نمایید. یا در همین مقاله قیمت دستگیره در موردنظر خود را مشاهده و آن را جهت خرید انتخاب و به سبد خرید خود اضافه نمایید.

ادامه مطلب

what-should-to-do-after-a-burglary

اقداماتی که باید بعد از سرقت منزل انجام دهید

معمولاً هنگامی که سرقت از منزل انجام می‌شود صاحبخانه به وضوح ترسیده، گیج و شوکه است. در این شرایط نه تنها به منزل خسارت وارد شده و صاحبخانه تعدادی از وسایل با ارزش خود را از دست داده، بلکه متحمل آسیب روحی زیادی هم شده است.

ادامه مطلب

tips-for-hidden-handles

نکاتی در مورد دستگیره مخفی

در حال حاضر، نوع جدیدی از دستگیره‌ها که به آن‌ها دستگیره مخفی می‌گویند، وارد بازار شده‌اند که علاوه بر خاص بودن، ظاهر شیک، زیبا و مدرنی به فضای آشپزخانه می‌بخشد. این محصولات بر خلاف طرح‌های زودگذر و مد روز هیچ وقت قدیمی نمی‌شوند.

ادامه مطلب

when-should-the-door-lock-be-changed

چه زمانی باید قفل درب را تغییر داد؟

یکی از دغدغه‌های مهم تمامی مالکین حفظ امنیت محل زندگی و محل کار است. علاوه بر نوع درب، کیفیت قفلی که بر روی آن استفاده شده هم مهم است. اگر این بخش از درب عملکرد مناسب و مقاومت بالایی داشته باشد احتمال ورود سارقان و افراد ناشناس به حریم شخصی شما کاهش پیدا می‌کند.

ادامه مطلب

solve-the-problem-of-holding-the-key-behind-the-door

حل مشکل جا ماندن کلید پشت درب

جا ماندن کلید پشت درب یک مشکل به ظاهر ساده ولی بسیار دردسرساز است. در گذشته برای حل این مشکل می‌توانستید از سمت دیگر درب، کلیدی را وارد قفل کنید. سپس با کمی تلاش کلید در قفل مانده را به بیرون هل داده و درب را باز کنید. اما امروزه ساختار قفل‌های جدید با قفل‌های قدیمی متفاوت است و دیگر نمی‌توان از این روش استفاده کرد. پیشنهاد میشود برای خرید دستگیره لوکس درب به بهترین مراکز فروشی که برای آن درنظر گرفته شده است، مراجعه کنید.

ادامه مطلب

what-is-a-door-latch-and-what-are-its-types

آرام بند درب چیست و انواع آن کدام است

در اواخر قرن 19 میلادی بسیاری از مهندسان در تلاش بودند تا وسیله‌ای طراحی کنند که بتواند به بسته شدن درب بعد از عبور افراد کمک کند. استفاده از این وسیله باعث می‌شد درب به صورت خودکار بسته شود. در نتیجه، بستن درب توسط شخصی که از آن عبور کرده، ضروری نبود. اولین جک پمپی آرام بند در سال 1873 توسط فردی به نام فرانسیس ریچاردز ساخته شد. سپس در سال 1880 فردی به نام لوییس نورتن با اضافه کردن فشار هوا و سیلندر، این اختراع را کامل‌تر کرد. این وسیله تا سال 1916 ظاهر و عملکرد ایده‌آلی نداشت. اما در سال‌های بعد استفاده از روغن‌های هیدرولیک، فنرهای متفاوت و شیرهای تنظیم به ارتقای آن‌ کمک کرد.

ادامه مطلب

advantages-and-disadvantages-of-using-magnetic-cabinet-doors

درب مگنتی کابینت

کابینت‌ها یکی از بخش‌های مهم آشپزخانه هستند که طرح و رنگ آن‌ها تاثیر زیادی روی زیبایی محیط دارد. معمولا کابینت‌ها از بدنه، پایه، درب و یراق آلات تشکیل می‌شوند. اما گاهی اوقات می‌توان در بعضی از این اجزا تغییراتی ایجاد کرد.

ادامه مطلب

the-history-of-keys-in-iran

تاریخچه کلید سازی در ایران

از زمانی که انسان به فکر تامین امنیت خود و حفاظت از دارایی‌هایش افتاد، صنعت کلید سازی شروع شد. به تدریج استفاده از قفل و کلید به قدری رایج شد که این اشیا روی فرهنگ و باورهای مردم هم تاثیر گذاشتند.

ادامه مطلب

hand-geometry-detection-by-biometric-lock-authentication

بیومتریک چیست؟

به تشخیص و تائید هویت افراد به صورت خودکار بیومتریک (Biometric) گفته می‌شود؛ بیومتریک یک مجموعه فناوری است. در بیومتریک هویت افراد با استفاده از خصوصیات فیزیولوژیکی مثل اثر انگشت و خصوصیات رفتاری مثل شدت ضربه شخص روی کیبورد، تشخیص داده می‌شود. در حقیقت تفاوت آن‌ها با دستگیره درب کارتی این است که در قفل کارتی از یک شیء برای باز کردن درب استفاده می‌شود. اما در روش بیومتریک فرد از بدن خود برای باز کردن درب استفاده می‌کند.

ادامه مطلب

replace-batteries-regularly

راهکارهای جلوگیری از هشدارهای نادرست سیستم امنیتی منازل

به صدا در آمدن زنگ هشدار آزاردهنده است. هشدارهای اشتباه همسایه‌ها را آزار می‌دهد و حیوانات خانگی را وحشت‌زده می‌کند. بدتر از همه، تکرار هشدارهای نادرست موجب می‌شود؛ علاوه­ بر استرس زیادی که به شما وارد می­شود، شما در استفاده از سیستم امنیتی منزل خود دچار تردید شوید و این همان چیزی است که سارق می‌خواهد.

ادامه مطلب