نمایشگاه و گردهمایی IBBI

| خانه | نمایشگاه‌ها |  هفتمین نمایشگاه و گردهمایی IBBI با حضور معماران برتر و سازندگان ساختما‌ن‌های مارکدار با حضور بیش از 4000 نفر برگزار شد. در تمام مدت برگزاری نمایشگاه برنامه ریزی‌ها به صورتی بود که در یک ساعت بیش از 200 نفر در نمایشگاه وجود نداشته باشند تا پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا رعایت شود.شرکت آریا یراق...

ادامه مطلب

پنجمین سمپوزیوم معماری ترمه

| خانه | نمایشگاه‌ها | سمپوزیوم معماری یکی از مهم‌ترین مراسماتی است که در جهت حمایت از رشد و بزرگداشت فرهنگ معماری ایران برگزار می‌شود. در این بین، سمپوزیوم ترمه بسیار مورد توجه فعالان حوزه معماری قرار گرفته است.پنجمین سمپوزیوم معماری ترمه توسط تیم مدیا در هتل اسپیناس پالاس از تاریخ 17 تا 19 شهریور 1401 برگزار شد. در این نمایشگاه...

ادامه مطلب

نمایشگاه

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان برگزار شد

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در شهریور ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
در این دوره از نمایشگاه، همچون دوره های پیشین، شرکت آریا یراق صنعت با ارائه محصولات جدید و هوشمند خود از قبیل دستگیره های دیجیتال و گسترش تولید، حضوری چشمگیر از خود ارائه داد و توانست علیرغم شیوع ویروس کرونا، با حفظ کامل پروتکل های بهداشتی، میزبان نمایندگان خود و بازدیدکنندگان محترم باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه تبریز

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز 99

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز در تیرماه سال جاری در محل دائمی نمیاشگاه های بین المللی تبریز برگزار شد.

در این دوره از نمایشگاه، همچون دوره های پیشین، شرکت آریا یراق صنعت با ارائه محصولات جدید و هوشمند خود از قبیل دستگیره های هتلی و قفل های استخری، حضوری چشمگیر از خود ارائه داد و توانست علیرغم شیوع ویروس کرونا، با حفظ کامل پروتکل های بهداشتی، میزبان نمایندگان خود و بازدیدکنندگان محترم باشد.

ادامه مطلب

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران 98

نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران در تاریخ 98/5/6 به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد .
در این دوره شرکت های مختلفی از ایران و سایر کشورها از جمله عراق، روسیه حضور داشتند.
همچنین شرکت آریا یراق صنعت نیز بعد از یک دوره وقفه، با قدرت و شکوه و با ارائه جدیدترین و به روز ترین محصولات خود، دراین نمایشگاه حضور پیدا کرد که به لطف و حمایت خانواده بزرگ آریا یراق، نمایندگان خود و بازدیدکنندگان محترم، به عنوان برند برتر سال در صنعت یراق آلات برگزیده شد.

ادامه مطلب

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که در تاریخ 22 مرداد 1401 لغایت 25 مرداد 1401 برگزار شد یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ها در حوزه ساختمان است که هر ساله در محل نمایشگاه بین المللی شهر تهران برپا می‌شود. این نمایشگاه جزو برترین رخدادها و ایونت‌ها در صنعت ساختمان است که در آن علاوه بر شرکت‌های داخلی، شرکت‌های خارجی فعال در حوزه ساختمان نیز شرکت می‌کنند.

ادامه مطلب

اولین نمایشگاه صنعت ایمنی و آتش نشانی

چهارمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری و همچنین اولین نمایشگاه صنعت ایمنی و آتش نشانی در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران در تاریخ 6 و 7 اسفند ماه سال 97 برگزار شد.

ادامه مطلب