lazy
manital

MANITAL
آریا یراق صنعت نماینده انحصاری برند مانیتال در ایران می باشد. تولید اصلی این برند ایتالیایی انواع دستگیره های برنجی با آمیزه ای از زیبایی، نوآوری و کیفیت می باشد.

archie

ARCHIE
شرکت آرچی یکی از برترین برندهای جهان در زمینه نوآوری و تولید یراق آلات می باشد که در سال 1990 تاسیس شد. تمرکز اصلی این برند در زمینه دستگیره های الکترونیکی، ورودی و یراق آلات لوکس و هتل داری می باشد. آریا یراق صنعت نماینده انحصاری شرکت آرچی در ایران می باشد

class

CLASS
شرکت کلاس در سال 1960 در ایتالیا تاسیس شد. شهرت اصلی این برند به دلیل محصولات منحصربه فرد و دست ساز از جنس برنج با آمیزه ای از نوآوری و خلاقیت می باشد. آریا یراق صنعت نماینده انحصاری شرکت کلاس در ایران می باشد.

htnrime

HTN PRIME
شرکت آریا یراق صنعت مفتخر است که فعالیت اصلی خود را با برند HTN-Prime در ایران شروع کرده است و توانسته است پاسخگوی نیاز مشتریان در زمینه یراق آلات باشد. ضمانت 7 ساله این برند از سوی شرکت، امتیازی است که در جهت تایید کیفیت محصولات ارائه می گردد.

flyGard

FLY GARD
شرکت آریا یراق صنعت نماینده انحصاری شرکت وایرزنشنال در ایران می باشد که محصولات خود را با نام تجاری فلای گارد عرضه می نماید.این برند یکی از 4 برند مطرح جهانی در زمینه تولید توری های آلومینیومی و فایبر گلاس از سال 2008 تاکنون می باشد که مرکز آن در بحرین قلب خلیج فارس است.

lazy

PHILIPS
شرکت آریا یراق صنعت با نام تجاری اچ تی ان پرایم با توجه به نیاز مشتریان و جامعه طراحان داخلی و دیزاینرها، اقدام به دریافت نمایندگی انحصاری برند فیلیپس در ایران کرده است. این برند اروپایی است و جزو دستگیره‌های رده بالا قرار دارد. تمامی محصولات برند فیلیپس که توسط اچ تی ان به فروش می‌رسد، دارای کد رجیستری، 2 سال گارانتی و 4 سال ضمانت می‌باشد. نصب این محصولات توسط نصاب شرکت انجام شده و فقط کدهایی که توسط شرکت اچ تی ان پرایم رجیستر شده است، شامل گارانتی می‌باشد.

lazy

EMAKS
برند اماکس از بزرگ‌ترین برندهای صنعت ساختمان، اکسسوری‌های خانه در کشور ترکیه می‌باشد که با تمرکز بر طراحی خاص و زیبا فعالیت می‌کند. شرکت آریا یراق صنعت با نام تجاری اچ تی ان پرایم به دلیل نیاز به طراحی‌های منحصر به فرد برای کسنول، میز، کابینت و … همکاری خود را با برند اماکس آغاز کرده است. تمامی محصولات اماکس توسط شرکت اچ تی ان پرایم به مدت 3 سال ضمانت دارد.