lazy
manital

MANITAL
آریا یراق صنعت نماینده انحصاری برند مانیتال در ایران می باشد. تولید اصلی این برند ایتالیایی انواع دستگیره های برنجی با آمیزه ای از زیبایی، نوآوری و کیفیت می باشد.

archie

ARCHIE
شرکت آرچی یکی از برترین برندهای جهان در زمینه نوآوری و تولید یراق آلات می باشد که در سال 1990 تاسیس شد. تمرکز اصلی این برند در زمینه دستگیره های الکترونیکی، ورودی و یراق آلات لوکس و هتل داری می باشد. آریا یراق صنعت نماینده انحصاری شرکت آرچی در ایران می باشد

class

CLASS
شرکت کلاس در سال 1960 در ایتالیا تاسیس شد. شهرت اصلی این برند به دلیل محصولات منحصربه فرد و دست ساز از جنس برنج با آمیزه ای از نوآوری و خلاقیت می باشد. آریا یراق صنعت نماینده انحصاری شرکت کلاس در ایران می باشد.

htnrime

HTN PRIME
شرکت آریا یراق صنعت مفتخر است که فعالیت اصلی خود را با برند HTN-Prime در ایران شروع کرده است و توانسته است پاسخگوی نیاز مشتریان در زمینه یراق آلات باشد. ضمانت 7 ساله این برند از سوی شرکت، امتیازی است که در جهت تایید کیفیت محصولات ارائه می گردد.

flyGard

FLY GARD
شرکت آریا یراق صنعت نماینده انحصاری شرکت وایرزنشنال در ایران می باشد که محصولات خود را با نام تجاری فلای گارد عرضه می نماید.این برند یکی از 4 برند مطرح جهانی در زمینه تولید توری های آلومینیومی و فایبر گلاس از سال 2008 تاکنون می باشد که مرکز آن در بحرین قلب خلیج فارس است.