دریافت نشان استاندارد ملی توسط شرکت HTN Prime

| خانه | اخبار | استاندارد یکی از نام‌هایی است که همه ما بارها آن را برای تایید کیفیت محصول شنیده‌ایم. در ابتدای امر بیاید درباره اینکه استاندارد چیست و چه لزومی برای دریافت آن وجود دارد با یکدیگر صحبت کنیم. استاندارد به مجوزی برای قواعد،راهنمایی‌ها و یا ویژگی یک فعالیت گفته می‌شود که برای استفاده مکرر، تصویب می‌شود و رسیدن به...

ادامه مطلب

نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران در مرداد ماه 98 برگزار شد.

نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران در تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور شرکت های مختلف در زمینه ساختمان و مصالح برگزار شد.

ادامه مطلب

شرکت آریا یراق صنعت به عنوان برند برتر سال در صنعت یراق آلات در سال 98 برگزیده شد.

همزمان با برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان کشور که در مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار گردید، شرکت آریا یراق صنعت به عنوان برند برتر در صنعت یراق آلات ایران در سال 98 برگزیده شد.

ادامه مطلب

شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در مرداد ماه 95 آغاز به کار خواهد کرد.

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 22 مرداد ماه، به مدت 4 روز برگزار می شود. در این دوره، میزبان حضور گرم نمایندگان گرانقدر استان ها خواهیم بود. همچنین، مجموعه ای دیگر از محصولات جدید شرکت آریا یراق صنعت در این دوره رونمایی خواهد شد.

ادامه مطلب

شانزدهمین نمایشگاه ساختمان اهواز در تاریخ 8 دی ماه 94 آغاز به کار خواهد کرد.

شانزدهمین نمایشگاه ساختمان، لوازم و ماشین آلات ساختمان همزمان با ششمین نمایشگاه آسانسور، پله برقی و تجهیزات وابسته (اهواز-خوزستان) از تاریخ 8 لغایت 11 دی ماه سال 1394، در شهر اهواز، آغاز به کار خواهد کرد.

ادامه مطلب

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (مصالح، معماری و فناوری‌های نوین)

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (مصالح، معماری و فناوری های نوین) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در تاریخ 22 مهر ماه برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب