نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که در تاریخ 22 مرداد 1401 لغایت 25 مرداد 1401 برگزار شد یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ها در حوزه ساختمان است که هر ساله در محل نمایشگاه بین المللی شهر تهران برپا می‌شود. این نمایشگاه جزو برترین رخدادها و ایونت‌ها در صنعت ساختمان است که در آن علاوه بر شرکت‌های داخلی، شرکت‌های خارجی فعال در حوزه ساختمان نیز شرکت می‌کنند.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان یکی از فرصت‌هایی است که شرکت‌های داخلی و خارجی در آن به رقابت می‌پردازند و می‌توانند محصولات و دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار دهند و با توجه به نیازهای مراجعان و فعالان این حوزه، برنامه‌های تولید آتی خود را برنامه ریزی کنند.

این نمایشگاه که با استقبال خوبی از جانب بازدیدکنندگان رو به رو شد، از بهترین رویدادها در سطح خاورمیانه در صنعت ساختمان است.

شرکت آریا یراق صنعت با نام تجاری اچ تی ان پرایم طبق روال هر ساله در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تهران به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در حوزه تولید و ساخت یراق آلات، با ارائه محصولات جدید و هوشمند خود از قبیل دستگیره‌های هوشمند و دیجیتال و گسترش تولید، حضور چشمگیری بهم رساند. شرکت اچ تی ان پرایم توانست با ارائه محصولات هوشمند رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کند و خود را به عنوان یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه هوشمند سازی ساختمان‌ها معرفی کند.

آریا یراق صنعت توانست علیرغم شیوع مجدد ویروس کرونا، با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، میزبان نمایندگان خود و بازدید کنندگان محترم باشد.