قفل دیجیتال HTN-PRIME ، ضامن امنیت خاطر مشتریان

قفل دیجیتال HTN-PRIME ، ضامن امنیت خاطر مشتریان

معرفی انواع قفل دیجیتال HTN-PRIME

سری هوشمند انواع دستگیره درب و قفل دیجیتال آریا یراق به تازگی روانه بازار شده است. 13 مدل جدید محصولات هوشمند که نیازهای ساختمان‌های تجاری، هتل‌‌ها، استخر و سایر مراکز تفریحی و ساختمان‌های مسکونی را پوشش می‌دهد. محصولات سری هوشمند همگی دارای ضمانت بی قید و شرط است. برای تولید آن از آخرین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است و دارای دو طرح مدرن و کلاسیک است که امکان انطباق با هر نوع طراحی را داشته باشد.

یکیه‌تازی آریا یراق در زمینه تولید قفل دیجیتال و سیستم‌های هوشمند

در مورد قفل دیجیتال محدودیت‌هایی در زمینه طراحی وجود دارد که تیم طراحی سعی کرده این محدودیت‌ها را پوشش دهد. با توجه به شیوه کارکرد انواع قفل هوشمند نیاز به خدمات پس از فروش طولانی مدت است که آریا یراق تا 18 ضمانت بی قید و شرط دارد و پشتیبانی محصولات همواره به شما خدمات رسانی می‌کند. ما ناگزیر هستیم تا با به روز نگاه داشتن دانش و تکنولوژی حتی یک قدم از آخرین دستاوردهای تولیدات جهان عقب نمانیم زیرا سرعت پیشرفت به حدی است که یک ثانیه درنگ ممکن است جایگاه شما را در بازارها بین المللی به مخاطره بیندازیم و تیم ما این نکته را به خوبی می‌داند.

قفل دیجیتال مناسب

دسته اول محصولات به انواع قفل دیجیتال مناسب برای هتل‌ها و مراکز اقامتی اختصاص دارد. این قفل‌ها را می‌توان در سری اسمارت پیدا کرد. با توجه به شرایط خاص عبور و مرور در هتل‌ها، نیاز به استانداردهای سختگیرانه امنیتی و سهولت در کنترل عبور و مرور در مورد قفل‌ها وجود دارد. علاوه بر این می‌بایست به شیوه‌ای طراحی شود که امکان عبور و مرور در پارکینگ هتل و یا استخر و مراکز تفریحی داخل هتل نیز برای مسافران میسر باشد.

انواع دستگیره هتل

در دسته بندی انواع دستگیره هتل، 5 دسته کلی دیده می‌شود، انواع قفل دیجیتال و دستگیره درب هتل EL-1000 و EL-1100 ، دو مدل قفل استخری و یک مدل ıncoder وجود دارد.  این دستگاه را نیز به منظور ثبت اطلاعات هر کدام از کارت‌هایی که در دست مسافران است مورد استفاده قرار می‌دهند. این مجموعه نیاز اصلی هتل داران است. در مورد انواع دستگیره درب هتل 14 ماه ضمانت بدون قید و شرط و تا 60 ماه پشتیبانی محصولات ارائه می‌شود.

سری جدید انواع قفل دیجیتال

در این بخش قصد داریم شما را با انواع قفل دیجیتال از سری اسمارت آریا یراق آشنا کنیم:

انواع قفل دیجیتال آریا یراقانواع قفل دیجیتال آریا یراق

 

1- قفل دیجیتال – مدل EL3612

این قفل نیز امکان ثبت اثر انگشت و استفاده از کارت و وارد کردن رمز را به شما می‌دهد. ریموت دار است و توانایی کنترل از راه دور به سری جدید این محصول اضافه شده، منبع تغذیه اضطراری دارد و دارای کلید امنیت بانکی است.

انواع قفل دیجیتال آریا یراقانواع قفل دیجیتال آریا یراق

 

2- قفل دیجیتال – مدل 354FG و مدل 344FG

این دستگیره درب هم قابلیت استفاده از کارت الکترونیکی را به شما می‌دهد و هم با اثر انگشت باز می‌شود و هم با کلید مخصوص. امکان باز کردن قفل با ریموت نیز به شما به صورت انتخابی داده می‌شود. این سری از قفل‌ها از نظر عملکرد امنیتی، استانداردهای بالایی دارد. از شیوه ناهمگونی ارقام برای رمز عبور استفاده می‌کند که امکان لو رفتن اطلاعات به حداقل برسد. این قفل‌ها برای جلوگیری از خاموش شدن دارای منبع تغذیه اضطراری است که در شرایط ضروری قبل همواره روشن بماند. این قفل دیجیتال امکان ردیابی را برای کاربرانش فراهم می‎‌کند. برای استفاده در هتل‌ها و شرکت‌ها نیز مناسب است زیرا امکان مدیریت گروهی نیز وجود دارد. هر دو مدل 18 ماه ضمانت دارد و آبکاری طلایی و نقره‌ای به فروش می‌رسد.

قفل هوشمند دیجیتال

قفل هوشمند دیجیتال

 

3- قفل دیجیتال – مدل 334G

این مدل با توجه به نداشتن قابلیت شناسایی اثر انگشت قیمت پایین‌تری نسبت به بقیه مدل‌ها دارد اما از نظر امنیت و کیفیت و کارایی ایده‌آل است. رمز کارت و رمز عبور سیستم‌ها به صورت ترکیبی و به ناهمگونی ارقام امکان دسترسی به اطلاعات را غیر ممکن می‌کند.  این دستگاه عملکردی کاملا بی صدا دارد و برای مصرف خانگی نیز آسایش را تامین می‌کند.

 

پیشرفت لحظه‌ به لحظه تکنولوژی در زمینه ساخت انواع قفل و دستگیره درب

نگاهی به تغییرات تکنولوژی در ساخت قفل دیجیتال بندازید. از اولین بار که قفل دیجیتال به صورت وسیع استفاده شد تا زمانی که هر خانه‌ای و هر شرکتی درخواست چنین قفل‌هایی داشت زمان زیادی نمی‌‌گذرد. در این سال‌ها نیز اضافه شده قابلیت هوشمند اتصال به تلفن همراه و شناسایی اثر انگشت تنها طی 10 سال پدید آمده و سرعت پیشرفت و تغییر آنقدر زیاد است که باید هر روز مقالات جدید را مطالعه کرد و با شیوه‌های نوین آشنا شد.

چشم انداز آینده‌ی مسیر پیشرفت آریا یراق

مسیری که آریا یراق پیش گرفته چشم‌انداز روشنی دارد. ما متعهدیم هر پیشرفتی که در زمینه تولید انواع دستگیره درب و قفل دیجیتال در کشورهای پیشرفته رخ دهد به سرعت در ایران نیز با بالاترین کیفیت محصولاتی نه فقط مشابه بلکه قابل رقابت و بعضا بهتر از مشابه خارجی روانه بازار کند. ما علم روز را به هنر و مهارت صنعتگران پیوند زدیم و از دانش جوانانمان در کنار استفاده از تجربه کشورهای پیشرفته در زمینه تولید یراق آلات مانند ایتالیا و کره جنوبی، سعی داریم تا نماینده شایسته‌ای در زمینه تولید یراق‌آلات ایرانی در سطح جهانی باشیم.

طیف وسیع محصولات آریا یراق

یکی از مهم‌ترین سیاست‌گذاری‌های ما تولید طیف وسیع محصولات است. محصولاتی که هم نیازهای لوکس و یونیک را پوشش دهد و هم بتواند برای نیازهای روزمره و اقتصادی مردم با بهترین کیفیت چاره‌اندیشی کند. استاندارد محصولات ما سطح بالایی دارد و به بهانه کاهش قیمت هیچ گاه از کیفیت محصولات کاسته نمی‌شود. این نقطه تفاوت ما با سایر برندها است. ما محصولاتی با کیفیت و استانداردهای سختگیرانه‌ای تولید می‌کنیم با قیمت منصفانه روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌کنیم.

همکاری با برندهای معتبر جهانی

حرکت به سمت آینده نیاز به همکاری و به اشتراک گذاری دانش دارد. ما حرکت به سمت بازارهای جهانی را بر پایه مهارت تولید کنندگان ایرانی  همکاری با برندهای برتر جهان بنا کردیم. ما از کشورهای صاحب سبک در زمینه تولید یراق‌آلات مانند ایتالیا و چین و ترکیه برای ارائه بهترین محصول در تراز جهانی کمک گرفتیم. کیفیت محصولات تضمین شده است. بیش از 900 نمایندگی فروش، وسیع ترین سیستم توزیع را در سراسر ایران به ارمغان آورده و بخش بزرگی از بازار ایران را در اختیار داریم. استانداردهای بین المللی تولیدات ما در کنار نوآوری و خلاقیت و تمرکز به ارائه برترین‌ها و به روزترین‌ سیستم‌ها، آریا یراق را پرچم‌دار یراق‌آلات ایرانی در بازارهای خارج از کشور کرده است.