قفل دیجیتال و مزایا و برتری های استفاده از آن به نسبت قفل های سنتی

قفل دیجیتال و مزایا و برتری های استفاده از آن به نسبت قفل های سنتی

مزایای استفاده از قفل دیجیتال چیست؟

شاید تا قبل از خرید یا امتحان یک قفل دیجیتال برای محیط زندگی خود برایتان سوال باشد که اصلا قفل هوشمند یا دیجیتال، چه سودی برایتان دارد؟ آیا با خرید و استفاده از آن می توانید به طور صدرصدی مطمئن باشید که دیگر سرقت از محیط مورد نظر انجام نشده، یا به حداقل ترین شکل ممکن می رسد؟ آیا می توان از این قفل برای انواع و اقسام مکان ها استفاده کرد؟

قفل دیجیتال

قفل دیجیتال

 

فواید شگفت‌انگیز انتخاب و خرید قفل دیجیتال

خرید و انتخاب قفل دیجیتال مزایای قابل‌توجهی برای ما به ارمغان می‌آورد. باعث می‌شود زندگی راحت‌تر و بی دغدغه تر شود.  در اصل، نوع قفل در بر سطح ایمنی و راحتی که شما می‌توانید از آن‌ها انتظار داشته باشید، تاثیر خواهد گذاشت. قفل سنتی اغلب باعث ضرر است و بس. قفل های سنتی به کلید نیاز دارند و همواره هم به همین سبب، سرقت آنها راحت است. شما به راحتی می‌توانید با یک قفل سنتی، اموال و تجهیزات خود را از دست داده بدانید. علاوه بر این، آن‌ها اغلب مستعد پوسیدگی، از بین رفتن و فرسوده شدن هستند. این ها تنها دو مورد از معایب قفل های سنتی در مقابل قفل دیجیتال هستند.

در واقع، گم کردن کلید یا دزدیده‌شده اموال به واسطه باز کردن قفل در های سنتی ممکن است ریسک امنیتی قابل‌توجهی داشته باشند. مثلا، کپی کردن از روی یک کلید توسط یک شخص ثالث کار آسانی است. استفاده از قفل دیجیتال برای درهای مختلف، توسط مالکان تجاری و هم صاحبان کسب‌وکار در حال افزایش است. این به خاطر راحتی و سودمندی آن‌ها است. در اینجا برخی از مزایای حیرت‌انگیز در مورد قفل های دیجیتال وجود دارد که شما می‌توانید آنها را بررسی کنید و برای خرید آنها، ترغیب شوید. البته این مزایا دائم در حال تغییر و بهتر شدن هستند. پس سعی کنید اگر از این قفل ها استفاده می کنید خودتان را آپدیت نمایید.

ورود و خروج بدون استفاده از کلید به لطف قفل دیجیتال

مهم‌ترین فایده نصب قفل دیجیتال این می تواند باشد که شما بدون نیاز به کلید یا ابزار خاصی عبور و مرور خواهید داشت. وقتی سعی می‌کنید قفل در محل کار یا خانه تان را باز کنید، به دنبال کلیدها نخواهید گشت. علاوه بر این، وقتی در قفل شده و کلید را گم می کنید، نیازی به یک قفل ساز نخواهید داشت. همچنین، در هنگام خروج از در، مطمئن هستید که هیچ شخصی جز خودتان امکان ورود را پیدا نخواهد کرد و محیط مورد نظر امن باقی خواهد ماند.

شما می توانید به سادگی شماره PIN خود را روی صفحه کیپد زده و داخل شوید یا در را قفل کنید. هنگامی که خانه را ترک می‌کنید، در به طور خودکار پشت سر شما قفل خواهد شد. در واقع این یک سناریوی عادی است که در آن شما فقط پین را تعیین می کنید و لازم نیست بررسی کنید و ببینید که آیا در واقعا قفل شده؟ یا به درستی قفل شده است؟ یا خیر. این اطمینان دائمی به کمک قفل دیجیتال، سردرگمی و فراموشی را از پیش پایتان بر خواهد داشت.

پیشینه ی قفل های سنتی در تاریخ

قفل های سنتی در مقابل قفل دیجیتال، تاریخچه طولانی از فراموشی ها و نگرانی ها بابت خراب شدن، گم شدن کلید یا عدم کارکرد درست دارند. همه ما می دانیم که یک قفل در نامناسب و ناکارآمد تا چه حد وقت و انرژی را از ما خواهد ستاند. از همین رو، بسیاری از افراد فعال در این حوزه توصیه می کنند که به سراغ روش قفل های دیجیتال برویم و از شر قفل های سنتی هزینه بر و تلف کننده زمان دوری کنیم.

قفل

قفل

 

کنترل زمان و برنامه ریزی با قفل های دیجیتال

یکی از ویژگی‌های برجسته قفل دیجیتال کنترل زمان و برنامه‌ریزی است. شما می‌توانید دوره‌های زمانی را برای قفل کردن / باز کردن قفل در نظر بگیرید، تا این قفل ها به شما کمک کنند و عبور و مرور را تحت کنترل خود بگیرند.

قفل های دیجیتال این اطمینان را به شما می دهند و کمک می کنند تا خیال تان از قفل بودن در ها در زمان شب و وقت هایی که در خانه یا محل کارتان نیستید، امن باشد. آن‌ها نیازی به انجام این کار شبانه ندارند. زمان قفل کردن قفل زمان و برنامه باز کردن قفل زمان و پول را پس‌انداز خواهد کرد. این کار، درجه بالاتری از ایمنی و راحتی را در مقابل استفاده از قفل سنتی با کلیدها تضمین می‌کند.

قفل دیجیتال به افزایش امنیت کمک می‌کند.

قفل در دیجیتال سطح بالاتری از امنیت را ارایه می‌دهد. آن‌ها مدرک و دلیل bump را انتخاب می‌کنند. قفل سنتی در معرض دید قفل و هم قفل کردن قفل قرار دارد. دومی که هیچ نشانه‌ای از ورود اجباری را رها نمی‌کند. اگر سرقت داشته باشید، گرفتن از شرکت بیمه برایتان مشکل است.

کمک به امنیت کودکان با قفل دیجیتال

داشتن قفل دیجیتال برای درهای خانه، به کودکان و نوجوانان یا به طور کلی، کلیه اعضای خانواده اجازه می دهد تا بدون نیاز به کلید، وارد خانه شوند. به خصوص اگر قبل از شما، به خانه بازگردند. کودکان و اصولا افراد سالمند، به راحتی کلید در را گم می کنند و این باعث می شود پشت در خانه بمانند تا زمانی که شما به آنها برسید و کلید را برایشان بیاورید.

با کمک قفل دیجیتال، هر کودک و هر فرد سالمند می تواند یک کد مخصوص به خود را داشته باشد. بر این اساس، آن‌ها می‌توانند با کمک صفحه کلید در ورودی را باز کنند. وقتی آن‌ها داخل شدند، قفل دیجیتال به طور خودکار پشت آن‌ها قفل می‌شود. این باعث می‌شود مطمئن شوید که آن‌ها ایمن و سالم هستند. این مسئله به خصوص برای افراد حواس پرت هم مناسب است.

قفل در دیجیتال برای والدین خاص نیز مفید است. قفل صفحه‌کلید دو طرفه باعث امن تر شدن محیط می شود. این مورد برای کودکان خردسالی که دائما قصد خروج از اتاق را دارند، مناسب است و به آنها اجازه نمی دهد تا به راحتی از اتاق خارج شوند.

قفل هوشمند

قفل هوشمند

قفل دیجیتال دوام بهتری دارد.

قفل سنتی می‌تواند فرسوده شود. در نهایت به دلیل استفاده مکرر یا زیاد عملکرد خود را از دست می دهد. شکستن کلید در قفل یک نمونه آشنا در این رابطه است. قفل‌های دیجیتال به طور قابل‌ملاحظه‌ای بادوام هستند. از آنجا که آن‌ها اصطکاک تکراری وارد کردن و چرخاندن کلیدها را ندارند. لمس کردن تمام کاری است که برای باز کردن در با این نوع قفل ها، انجام می‌دهید. پس زمانی که به امنیت، راحتی و سهولت فکر می کنید، مزایای استفاده از قفل دیجیتال پیروز خواهند شد.

شما می توانید برای خرید قفل دیجیتال سری به محصولات آریا یراق زده و از بین آنها انتخاب کنید چون از کیفیت ساخت و دوام طولانی مدت برخوردارند. گروه تخصصی آریا یراق در نصب و فروش قفل دیجیتال تخصص داشته و دارای خدمات پس از فروش است. شما می توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کرده و بخش قفل های دیجیتال را مورد بررسی قرار دهید. محصولات آریا یراق دارای کیفیت بالا در مقایسه با رقبا و کاربرد های متنوع می باشد.