دستگیره ورودی باید هوشمند باشد یا معمولی و چرا این موضوع اهمیت دارد؟

دستگیره ورودی باید هوشمند باشد یا معمولی و چرا این موضوع اهمیت دارد؟

دستگیره ورودی باید هوشمند باشد یا معمولی؟

دستگیره ورودی باید هوشمند باشد یا معمولی؟ این سوالی است که سعی داریم در این مطلب به آن بپردازیم. اما چرا این موضوع آنقدر اهمیت دارد؟ چون بسیاری از افراد برای انتخاب این مورد، دچار سردرگمی و عدم انتخاب صحیح هستند. همه ما برای همه ی ساختمان ها نیاز به دستگیره ورودی داریم. با پیشرفت تکنولوژی به طبع رو آوردن به دستگیره های هوشمند، بیشتر از قفل هوشمند افزایش پیدا می کند. پس باید به آن توجه شود، چون در غیر این صورت، امنیت محیط مورد نظر مختل می شود. فارغ از بحث زیبایی، دستگیره های هوشمند برای همه جا کاربرد ندارند و در صورتی که برای مکان کاربردی مورد نظر از آنها استفاده نشود، ضرر خواهید کرد. بیایید به این موضوع کمی بیشتر و عمیق تر نگاه کنیم.

دستگیره

دستگیره

 

منظور از دستگیره ورودی هوشمند چیست؟

الزام ما از به کار بردن این کلمه، لزوما استفاده از کد های چند رقمی برای باز کردن درب نیست. این مورد به دستگیره ها مربوط نیست و قفل های هوشمند این وظیفه را بر عهده دارند. منظور از هوشمند بودن، کامل بودن دستگیره است. اینکه در مواقعی که قفل عملکرد درستی ندارد، یا نمی توان از قفل هوشمند استفاده کرد، بتوان به دستگیره اعتماد نمود. اما چطور؟ اصولا دستگیره های ورودی که فاقد کیفیت لازم تولید می شوند، به راحتی امنیت محیط مورد نظر را مختل می کنند. آنها یا به راحتی مورد سرقت قرار می گیرند یا آنقدر قدیمی هستند که نمی توان رویشان نام دستگیره ورودی هوشمند گذاشت.

چگونه دستگیره ورودی انتخاب کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم، انتخاب دستگیره ورودی بر اساس موقعیت و مکان مورد نظر تعیین می شود که در بخش مقالات سایت آریا یراق زیاد به آن پرداخته شده است و شما می توانید از سایر مطالب استفاده کنید. با این حال، نکته ای که نباید فراموش کنید این است که اکثر دستگیره ورودی هایی که توسط آریا یراق ساخته می شوند دارای استاندارد های لازم هستند، و هوشمند بودن ویژگی کلیدی و اصلی آنهاست.

این قفل ها علاوه بر طراحی مناسب طوری ساخته شده اند که ابدا دچار پوسیدگی یا زنگ زدگی نمی شوند و به راحتی نمی توان آن ها را از در باز کرده و روند امنیت محیط به چالش کشیده نمی شود. در نتیجه حتی اگر قفل هوشمند نداشته باشید اما از این دستگیره ها استفاده کنید، می توانید مطمئن باشید که ضریب امنیت و بهره وری در آنها بالاست. بسیاری از مکان ها، طبق همین معیار به ظاهر ساده و پیش پا افتاده دچار مشکلات امنیتی می شوند حال آنکه یک دستگیره هوشمند میتواند این وظیفه مهم را برایتان انجام دهد.

دستگیره ورودی

دستگیره ورودی

 

دستگیره ورودی هوشمند برای کدام مکان ها مناسب است؟

دستگیره ورودی هوشمند برای همه ی مکان ها امروزه یک نیاز است. این موضوع بدون اغراق است چرا که دستگیره های هوشمند با توجه به مسائل امنیتی، امروزه در همه مکان ها حتی خانه های کوچک یا بزرگ کاربرد دارند. از جنبه دیگر، این دستگیره ها برای مکان های خاص و مهم مانند یک ضامن عمل می کنند. این مکان ها که عبور و مرور در آنها زیاد تر است یا نیاز به چک کردن کلیه رفت و آمد ها دارند، با کمک یک دستگیره هوشمند در زمان های لازم، احتمال ورود افراد غریبه را به محل کم می کنند. نفوذ به آنها سخت است و نمی توان با ابزار های ساده قفل آنها را باز کرد. توجه داشته باشید که اگر در کنار این دستگیره ورودی های هوشمند، از یک قفل هوشمند هم استفاده کنید، چه خواهد شد. این میزان امنیت به طور چشمگیری بالاتر خواهد رفت.

آیا به دستگیره ورودی حیاطی نیاز داریم؟

دستگیره های حیاطی، یک دسته در شکل و اندازه مشخص و مختلف دارند. آنها در طراحی های بی نظیر و خاص توسط آریا یراق ارائه می شوند. با اینکه قفل های درب های حیاطی چندان پرطرفدار نیستند، اما دستگیره ورودی حیاطی یک نیاز ضروری برای هر درب حیاطی است. چرا که کمک می کند تا باز و بسته شدن در بسیار راحت تر انجام شود.

این در حالی است که دستگیره ورودی حیاطی هم یک نوع دستگیره هوشمند است که عملا مبحث نفوذ پذیری در آن مطرح نیست، با این حال، به زیبایی و افزودن ساختاری جدید و متشکل از معیار های خاص طراحی در زمینه درج دستگیره روی درب های حیاطی می افزاید. می توانید تصور کنید که درب هایی که با کمک این دستگیره ها طراحی می شوند، تا چه حد زیبا و قابل انعطاف خواهند بود و کمک می کنند تا جلوه بی نظیری به محیط مربوطه بدهید و از طرفی، هوشمندی شان را هم به درب مذکور اضافه کنید. همه این موارد (یک بار دیگر برای تاکید) در نتیجه انتخاب و خرید دستگیره ورودی ساخته شده توسط آریا یراق ممکن می شوند.

آریا یراق

آریا یراق

 

خرید دستگیره ورودی از آریا یراق

وجود دستگیره های متنوع به شما امکان انتخاب آسانتر را می دهند. دستگیره های ورودی آریا یراق براساس نوع ساختمانی و حیاطی برای ایجاد تغییرات و مدرن تر کردن محیط های زندگی یا کاری، بسیار کارآمد هستند. شما می توانید آنها را برحسب رنگ و مدل انتخاب کرده و در تعداد لازم سفارش دهید.

آریا یراق با تولید و طراحی دستگیره ورودی های مختلف توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را به سمت خود جلب کند. این طراحی ها دارای کیفیت و دقت بالایی به نیاز های مشتری می باشد. آریا یراق موفق شده است تا علاوه بر تولید مجموعه کاملی از دستگیره ورودی های مختلف با کیفیت با مدل های بین المللی رقابت کند.

اگر برای انتخاب دستگیره ورودی مورد نظر خود شک دارید می توانید از کارشناسان آریا یراق کمک بگیرید. آنها براساس ویژگی ها و نیاز هایی که دارید، برای انتخاب بهترین گزینه شما را یاری خواهند کرد. در نتیجه بعد از اتصال آنها می توانید مطمئن باشید که هم امنیت مورد نظر برای محیط خانه/ محل کارتان حاصل شده است و هم دستگیره های هوشمندی دارید که در طی زمان فرسوده نمی شوند. همه دستگیره های تولیدی توسط گروه آریا یراق دارای آبکاری هستند و در رنگ های متنوع تولید می شوند. این باعث می شود تا حق انتخاب راحت تر و گسترده تری داشته باشید. برای خرید این دستگیره ها می توانید سری به بخش محصولات سایت بزنید.