دستگیره ورودی ، بررسی انواع آن و مقایسه با سایر دستگیره ها

دستگیره ورودی ، بررسی انواع آن و مقایسه با سایر دستگیره ها

بررسی انواع دستگیره ورودی های امروزی

اگر در حال جستجو برای خرید دستگیره ورودی خانه یا محل کارتان هستید، مکان درستی را انتخاب کرده اید. این نوع از دستگیره ها انواع و اقسام مختلفی دارد که با یک سرچ ساده در گوگل می توان تصاویر آنها را بررسی کرده و انواع مختلف شان را یافت. اما یک مجموعه کامل از دستگیره های ورودی در هیچ کجا مثل بخش محصولات/ دستگیره های ورودی آریا یراق براساس نوع درب ها پیدا نخواهید کرد.

دستگیره های ورودی ها از این نظر اهمیت دارند که با کمک آنها می توان هویت مکان مورد نظر را به خوبی تعیین کرد. اینکه در مورد نظر درب ورودی است یا ورودی حیاط یا ورودی خانه در یک آپارتمان و یا ورودی یک شرکت بزرگ یا حتی دستگیره درب برج هایی که قصد داریم با آنها عظمت و طراحی نوین را القا کنیم. از این رو باید نوع مناسبی از آنها را انتخاب نماییم.

اگر از این دستگیره ها استفاده می کنید یا می خواهید خانه خود را بازسازی کنید و برای انتخاب دستگیره های جدید شک دارید، گزینه های زیادی پیش روی شما هستند؛ پس از این بابت نگران نباشید. معیار هایی که برای تولید دستگیره ورودی در آریا یراق در نظر گرفته می شوند عموما شامل زیبایی، کیفیت، کارایی، سازگاری، استاندارد های بین المللی، مقاومت در برابر عوامل خارجی هستند. حتی اگر هنوز تصمیم خود را برای خرید دستگیره درب هایتان قطعی نکرده اید پیشنهاد می کنیم نگاهی به محصولات و این مطلب بیندازید. انواع و اقسام این دستگیره ها در نگاهی گذرا بررسی خواهند شد.

دستگیره

دستگیره

 

نگاهی به انواع دستگیره های ورودی براساس نوع و مدل

دستگیره درب های ورودی به دو دسته ورودی و حیاط، در آریا یراق تقسیم بندی می شوند. آنها براساس مدل هایشان، انواع مختلفی دارند. برخی از دستگیره های ورودی تنها با جابجا شدن دسته امکان عبور و مرور را برای شما فراهم می کنند. برخی دیگر نیاز به کشیدن دارند تا بتوانید از آنها رد شوید، یا در را قفل یا حتی باز کنید. درب های چرخشی قدیمی هم نوعی دستگیره ورودی به حساب می آمدند که در گذشته بیشتر رواج داشتند؛ البته امروزه هم می توان نمونه هایی از آنها پیدا کرد ولی نه به اندازه گذشته. چون تنوع مدل های دستگیره ها بسیار افزایش داشته است.

انتخاب هریک از این مدل ها به خودتان بستگی دارد، و دری که قصد دارید تا دستگیره را روی آن نصب کنید. به طبع هرچه در بزرگ تر، دارای نقوش و طراحی بیشتر باشد دستگیره محکم تر، بزرگتر و مقاوم تر لازم دارد. مثلا برای درب ورودی یک برج ما هرگز به دستگیره های معمولی و نازک اکتفا نمی کنیم چون می دانیم نه تنها برای آن مناسب نیستند، بلکه سریعا کارایی خود را از دست خواهند داد. اینکه اولویت چه باشد و سپس سلیقه شما چه، همه مواردی هستند که در انتخاب و خرید دستگیره ورودی موثر خواهند بود.

دستگیره

دستگیره

 

دستگیره های ورودی به همراه قفل

این نوع از دستگیره ها  دارای قفل معمول ترین نوع دستگیره به حساب می آید که استفاده از آن در خانه ها، ساختمان های تجاری و عمومی رایج است. این نوع از دستگیره ها را نیز می توان به چند دسته دیگر تقسیم بندی کرد. یک مدل که دسته آن روی دستگیره واقع شده است و گاهی کوتاه یا بلند طراحی می شود و مدل دوم که یک دسته بدون قفل است.

این نوع دستگیره ها حس خاصی در بدو ورود به افراد می دهند و اگر حتی درب آن چنانی برای ورودی خانه یا محل کارتان تدارک ندیده باشید، این نوع دستگیره ها کمک می کنند تا حس لاکچری بودن و مدرن بودن را یکجا به کمک شان ایجاد نمایید. استفاده از این دستگیره ها بسیار آسان است و با کیفیت کاربردی که دارند تا حد بالایی بی عیب و نقص هستند. آنها به دلیل شرایط و در نظر گرفتن همه اولویت ها دچار تغییر رنگ و خاصیت نمی شوند و تا سالهای سال کار خواهند کرد.

دستگیره های حیاطی

دستگیره های حیاطی

 

دستگیره های ورودی حیاطی

یک نوع دستگیره ورودی حیاطی نیز وجود دارد که عموما بدون قفل طراحی می شود. این نوع دستگیره ها نیز صرفا برای جلو و عقب کشیدن درب ها ساخته شده اند و کاربری دیگری ندارد. به این دلیل که عموما درب های مربوط به ورودی حیاط نیاز به قفل کردن ندارند. با این حال، می توان برای آنها هم قفل تعبیه کرد و در کنار این دستگیره ها از آنها استفاده نمود.

بسیاری از کودکان و افراد حواس پرت امکان رد شدن آسان و راحت از طریق آنها را نخواهند داشت. حتی اگر یک قفل کنار شان تعبیه کنید بسیار بهتر است. این نوع دستگیره ها البته همانطور که از نامشان مشخص است، کاربرد چندان فراگیر مثل دستگیر های ورودی دارای قفل ندارند اما تا حد امکان کاربردی هستند.

خرید دستگیره ها از آریا یراق

وجود دستگیره های متنوع به شما امکان انتخاب آسانتر را می دهند. دستگیره های ورودی آریا یراق براساس نوع ساختمانی و حیاطی برای ایجاد تغییرات و مدرن تر کردن محیط های زندگی یا کاری، بسیار کارآمد هستند. شما می توانید آنها را برحسب رنگ و مدل انتخاب کرده و در تعداد لازم سفارش دهید.

آریا یراق با تولید و طراحی دستگیره های مختلف توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را به سمت خود جلب کند. این طراحی ها دارای کیفیت و دقت بالایی به نیاز های مشتری می باشد. آریا یراق موفق شده است تا علاوه بر تولید مجموعه کاملی از دستگیره ورودی های مختلف با کیفیت با مدل های بین المللی رقابت کند. از این رو، اگر به فکر پرداخت هزینه مقرون به صرفه هستید اما می خواهید بابت یک نوع دستگیره مشابه خارجی و با استاندارد پول بپردازید توصیه می کنیم به آریا یراق که جلوتر از رقبایش ایستاده است، اعتماد نمایید.

شما از این اعتماد هرگز پشیمان نخواهید شد. محصولات آریا یراق دارای ضمانت نامه بلند مدت هستند. شما برای تهیه دستگیره های ورودی و دستگیره های حیاط می توانید به سایت و بخش محصولات سایت مراجعه کنید و طراحی های مختلف آریا یراق را مشاهده و تهیه کنید. در صورتی که برای انتخاب دستگیره های ورودی شک دارید، می توانید از کارشناسان مربوطه مشاوره بگیرید.