دستگیره هتل چگونه می تواند موجب امنیت خاطر مسافران گردد؟

دستگیره هتل چگونه می تواند موجب امنیت خاطر مسافران گردد؟

چگونه بهترین دستگیره هتل را انتخاب کنیم؟

افرادی که به دنبال سیستم‌های نوین هوشمند و انواع دستگیره هتل هستند می‌دانند که خرید محصولات بی کیفیت که کمی ارزان‌تر ارائه می‌شود نه تنها کارایی لازم را ندارم بلکه سریعا از کار می‌افتد و عملا پول خود را دور ریخته‌اید. محصولاتی مانند دستگیره هتل که مصرف طولانی مدت و مستمر دارند به شدت مستهلک می‌شوند. از متریال اولیه ساخت گرفته تا کاراریی سیستم‌های هوشمند و پشتیبانی باید به نحوی باشد که سال‌ها کار کند و امکان ارتقا داشته باشد.

چنین رویکردی در خرید به معنای آن است که شما به جای خرید اجناس بی کیفیت و ارزان، به دنبال بهترین‌های بازار باشید با قیمت منصفانه. این خرید برای شما سودآور است. مهم‌ترین نکته در خرید دستگیره هتل خدمات پس از فروش است. با توجه به اختلالی که ممکن است در مورد برندهایی که مبدا آن‌ها خارج از ایران است در زمینه خدمات پس از فروش ایجاد شود، ریسک خرید بالا می‌رود. ما با ارائه محصولاتی با کیفیت در تراز جهانی تمامی نیازهای داخلی را در این زمینه پوشش خواهیم داد و در بازارهای جهانی نیز جای خود را میان محصولات مشهور دنیا باز کردیم.

آشنایی با دستگیره هتل آریا یراقآشنایی با دستگیره هتل آریا یراق

 

انتخاب هوشمندانه دستگیره هتل ، سرمایه‌گذاری مطمئن

جالب است بدانید که این روزها استفاده از دستگیره هتل تنها به آپشن ساده‌ نیست بلکه لازمه هر هتلی است که ادعای خدمات رسانی با کیفیت دارد. اگر امروز به مسافرای به جای کارت الکترونیکی یا شیوه‌هایی هوشمند، کلید تحویل دهید همان گام اول قافیه را باختید و مشتریان شما به سرعت کاهش پیدا می‌کنند. از طرفی کنترل و نظارت بر ورود و خروج اتاق‌ها و سرعت خدمات رسانی با انواع دستگیره هتل چندین برابر است. این به معنای بهبود چند برابری عملکرد هتل‌هایی است که از سیستم‌های هوشمند برای ورود و خروج استفاده می‌کنند و چنین عملکردی مسافران بیشتر و اعتبار بالاتری برای شما به ارمغان خواهد آورد و در نهایت سودآور است. بنابراین خرید دستگیره هتل هوشمند به نوعی سرمایه‌گذاری خواهد بود.

نکاتی که باید حین خرید دستگیره هتل هوشمند به آن توجه داشت

متریال ساخت مخصوصا با توجه به موقعیت جغرافیایی اهمیت بالایی دارد. به طور مثال اگر هتل شما دقیقا در مناطق مرطوب ساحلی قرار گرفته، سرعت فرسایش و تخریب بسیار زیاد است. برای چنین هتل‌های باید متریال بسیار مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی تهیه شود. سری هوشمند محصولات آریا یراق معمولا محصولاتی ارائه می‌کند که آبکاری طلایی روی آن کار شده و این آبکاری نه فقط برای زیبایی محصول بلکه برای بالا بردن دوام آن در برابر رطوبت است. کارت‌های الکترونیکی مورد استفاده برای باز کردن درب‌ها نیز باید بر اساس شرایط انتخاب شود و دوام آن‌ها مد نظر قرار گیرد.

آشنایی با دستگیره هتل آریا یراقآشنایی با دستگیره هتل آریا یراق

 

اهمیت خدمات پس از فروش

مهم‌ترین عامل در انتخاب دستگیره هتل خدمات پس از فروش است. شیوه کار این محصول به نحوی است که نیاز شدید به تیم پشتیبانی دارد و در صورتی که محصولی را بدون خدمات پس از فروش خریداری کردید عملا پول خود را دور ریختند. معضل بسیاری از خریداران برندهایی که مبدا آن خارج از ایران است این روزها دریافت خدمات پس از فروش است که در ایران ارائه نمی‌شود. این دردسر بزرگیست حین انتخاب باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. شما حتی اگر بهترین محصول جهان را هم خریداری کرده باشید، بدون پشتیبانی کارآمدی لازم را ندارد. برتری تیم آریا یراق پشتیبانی بی قید و شرط تمامی محصولات است. 14 ماه ضمانت بی قید و شرط انواع دستگیره هتل و 60 ماه پشتیبانی که خیال شما را از خرید راحت می‌کند.

انتخاب نوع کار دستگیره هتل

انتخاب نوع کارت، با توجه به انواع متفاوتی که در بازارها موجود است برای انتخاب نیاز به مشاوره تیم فروش دارید. انواع کارت‌های الکترونیکی مانند کارت TM ، کارت IC و یا کارت‌های RFID و NFC و …، فراوانی کارت‌های الکترونیکی باعث می‌شود که پیش از خرید با تیم مشاوره و فروش ما مشورت کنید تا بهترین کارت را برای مجموعه‌ای که خریداری می‌کنید انتخاب کنید.

مقایسه هزینه‌های انواع دستگیره هتل سنتی و هوشمند

شاید به نظر بیاید جایگزین‌ کردن دستگیره هتل در نهایت هزینه‌های بیشتری روی دوش شما می‌گذارد اما کافیست نگاهی به انواع قفل سنتی و هزینه‌های تعویض قفل و استهلاک آن بیندازید. باز و بسته شدن مستمر و موارد امنیتی که در هتل‌ها رخ می‌دهد باعث می‌شود که به صورت مداوم نیاز به قفل ساز و تغییر قفل و ساخت کلید پیدا کنید. امکان گم شدن کلیدها زیاد است و هر بار گم شدن کلید به معنای تعویض کل قفل است. همه این هزینه‌ها را جمع بزنید و با هزینه‌های نگه‌داری دستگیره هتل هوشمند مقایسه کنید.

با جایگزین کردن دستگیره هتل هوشمند چگونه هزینه های خود را کاهش دهید؟

پس از خریداری خدمات پس از فروش بی قید و شرط دریافت می‌کنید. در صورتی که هر مسافر کارت را گم کند، نیازی به عوض کردن قفل و دردسرهای مشابه نیست، کارت جدید داده می‌شود و رمز جدید تعریف می‌شود. تعداد پرسنل پذیرش و کنترل سیستم ورود و خروج ساده‌تر است. نیاز به سیستم‌های امنیتی تکمیلی کمتر می‌شود و بخش مهمی از هزینه‌های شما طی زمان کاهش پیدا می‌کند.

قابلیت کنترل ورود و خروج و گزارش گیری از دستگاه و محدودیت زمانی

می‌توان برای انواع دستگیره هتل هوشمند، امکان ثبت و گزارش‌گیری ورود و خروج را فعال کرد. حتی محدوده زمانی مجاز برای ورود و خروج قابل تنظیم است. قفل هوشمند امکان فعال سازی دزدگیر را نیز خواهد داد. نکته‌ای که اهمیت دارد و نگرانی هتلداران است، امکان انتخاب دسترسی برای باز کردن قفل است. شما حق انتخاب دارید تا تعیین کنید که شیوه کارتی یا رمزی یا اثر انگشت را برای باز کردن انتخاب کنید و در مواقع نادر که نیاز به باز شدن قفل به صورت مکانیکی وجود دارد، کلید مکانیکی هم در اختیار دارید تا بتوانید درب را باز کنید.

نکات مهم نگهداری از دستگیره هتل هوشمند

پس از خرید لازم است نکاتی را رعایت کنید تا طول عمر دستگاه بالا رود. هنگام تمیز کردن قفل کارتی بهتر است از پارچه استفاده کنید. به هیچ عنوان از آب و یا الکل یا مواد شیمیایی استفاده نکنید. چنین موادی باعث زنگ زدگی و آسیب خواهد شد. حواستان به باتری باشد. پیش از اتمام باتری نسبت به عوض کردن آن اقدام کنید. در مدل‌های قدیمی‌تر دستگیره درب دیر عوض شدن باتری ممکن بود برد الکترونیکی را تخریب کند اما محصولاتی که ما ارائه می‌کنیم برای جلوگیری از چنین آسیب‌هایی از منبع تغذیه اضطراری استفاده می‌کند. نصب باید توسط تیم حرفه‌ای انجام شود. در صورت هر اختلالی در کارکرد با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و به هیچ عنوان از افراد غیر متخصص برای تعمیر استفاده نکنید.