دستگیره درب های برتر را در میان برترین مدهای سال 2020، بشناسیم

دستگیره درب های برتر را در میان برترین مدهای سال 2020، بشناسیم

5 طرح برتر دستگیره درب سال 2020

از زمان شروع به کار آریا یراق تا به امروز محصولات این شرکت همواره نماینده‌ای شایسته ی کالای ایرانی در بازارهای جهانی بوده است. محصولات ما را با برند HTN Prime در جهان می‌شناسند و آنچه باعث موفقیت انواع دستگیره درب این شرکت شده مهارت تیم طراحی در ارائه طرح‌های خلاقانه است به نحوی که با آخرین ایده‌های طراحان برتر جهان هم راستا باشد. طراحان ما به صورت مستمر به روزترین طرح‌ها را رصد می‌کنند و در نهایت محصولات ما همواره هماهنگ با طرح‌های مد سال در رقابت با برترین‌های جهان خوش می‌درخشد. در این بخش قصد داریم شما را با طرح‌هایی آشنا کنیم که  مد سال 2020 بودند و بیش‌ترین اقبال را در میان طراحان داخلی و معماران داشتند.

رنگ زیتونی و طراحی خیره کنندهرنگ زیتونی و طراحی خیره کننده

 

دستگیره درب با رنگ زیتونی و طراحی خیره کننده

ساده، چشم‌نواز و رنگ غیر قابل توصیف باعث شده است که در صدر طرح‌های امسال قرار گیرد. رنگ آن نه قهوه‌ای است و نه خاکستری، نه زیادی تیره است و نه روشن، رنگ این دستگیره قابل توصیف نیست. به عنوان دستگیره در چوبی بزرگ به قدری زیبا و خوش نقش است که چشماتان را خیره می‌کند. این دستگیره ورودی تنها یک مستطیل ساده نیست. حالت ذوزنقه‌ای مقطع آن و پیچ و تابی که به ابعاد می‌دهید باعث شده در عین سادگی بسیار شیک باشد.

 

دستگیره درب زیتونی؛ هم مدرن و هم کلاسیک

این طرح کاملا مدرن است اما با طراحی‌های کلاسیک نیز ارتباط خوبی برقرار می‌کند. طرحی بی مرز و محدوده که هم از نظر طراحی و هم از نظر رنگ لیاقت پیشتازی دارد. نام این دستگیره درب را ROCCO گذاشتند. معمولا برای درب های بزرگ به صورت جفتی خریداری می‌شود. هم به عنوان دستگیره درب ورودی بزرگ آهنی و چوبی مورد استفاده است و هم برای دربهای سکوریت. تا 7 سال ضمانت دارد و برای ساخت آن از آلیاژ زاماک استفاده شده است.

رنگ نقره‌ای، منعطف و دلنشین  رنگ نقره ای، منعطف و دلنشین

 

دستگیره درب نقره‌ای رنگ، منعطف و دلنشین 

این دستگیره‌ها جلا داده شده، درخشندگی آن خیره کنندست. جذابیت آن به دلیل طراحی انعطاف‌پذیری است که دارد. طرح با آبکاری نقره‌ای به فروش می‌رسد. پیچ و تابی که به طرح داده شده در دست خوش می‌نشیند. این انحنا زیبایی دستگیره را دو چندان کرده است. براقیت دستگیره با طرح‌های مدرن هماهنگی بیشتری دارد. طراحی این دستگیره حس لطافت و آرامش خاصی منتقل می‌کند. با در فلزی و چوبی از هر طرحی که باشد هماهنگ است. بدون شک به عنوان دستگیره درب، رنگ نقره‌ای این طرح از دید بسیاری از طراحان امسال بهترین بوده است. دستگیره ای منعطف که نور براق نقره‌ای آن همواره در ذهن شما خواهد ماند. برای انواع درب‌های ضد سرقت مناسب است. یکی از دلایل محبوبیت این دستگیره در میان سایر انواع دستگیره درب برند HTN-Prime قیمت مناسب است. با وجود زیبایی و ظرافت طراحی، قیمت مناسب آن باعث شده که فروش بالایی داشته باشد.

دستگیره درب کلاسیکدستگیره درب کلاسیک

 

طرحی که با نگاه به گذشته آینده را در آغوش می‌کشد

طراحان برتر دستگیره درب به دنبال خلاقیت و نوآوری هستند اما به این معنا نیست که طراحی‌های گذشته باید به دست فراموشی سپرده شود. طرح‌های موفق امسال همگی طرح‌هایی بودند که توانستند طراحی‌های گذشته را دستمایه خلاقیت‌های امروز کنند. همواره طرح‌های قدیمی نشان از اصالت و زیبایی دارد و به دلیل سال‌ها هنرورزی طراحان به کمال رسیده است و طبیعیست که طرفداران همیشگی داشته باشد. آنچه طراحان ما در برندهای HTN-Prime ارائه کردند، تلفیقی است از هنر ایرانی و طرح‌های کلاسیک و نئوکلاسیک اروپایی، نتیجه رضایت بخش بوده است. محصولات کلاسیک ما در بازارهای جهانی با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است. این محصول با نام دستگیره روزت تیفانی به فروش رفته است و در دو رنگ مسی-کافی و طلایی که هر دو رنگ در سال 2020 بسیار پرفروش محبوب بوده است.

دستگیره درب لوکسدستگیره درب لوکس

 

دستگیره‌های سری لوکس 

نقطه مقابل طرح‌های ساده مدرن و مینیمالیستی، طراحی‌های پر زرق و برق و مجلل است که طرفداران خاص خود را دارد. ما سال‌هاست پیشتاز طرح‌های مجلل و لوکس هستیم. طرح‌های لوکس برند HTN-Prime  با عنوان سری LX Series و در بسته بندی شیک به مشتریان ارائه می‌شود. در جزئیات این طرح می‌توان هنر ایرانی را به وضوح دید. هنری که این روزها به واسطه تلاش صنعتگران ما به دنیا شناسانده شده است و محبوبیت بسیاری دارد. این دستگیره‌ها با نام ویکتور به بازار عرضه شد و رنگ طلایی که می‌بینید از طلای 24 عیار است. طلاکاری روی دستگیره نه فقط برای بیشتر کردن شکوه و جلال آن بلکه به دلیل دوام بالای طلا در هر شرایط آب و هوایی است.

دستگیره سبک همپتوندستگیره سبک همپتون

 

دستگیره درب سبک همپتون

سبک همپتون این روزها مجدد مورد توجه قرار گرفته است. سال 2020 خریداران بسیاری به دنبال اجرای چنین سبکی رفتند. سبکی که از خانه‌های ساحلی همپتون الهام گرفته و رنگ‌هایی آرامش‌بخش شامل نیلی و سفید و آبی در کنار طراحی‌هایی که حس پرواز را منتقل می‌کنند، یادآور نسیم دریاست. خانه‎‌های سبک همپتون باید بتواند حس ساحل را القا کند. آخرین طرح‌هایی که برند HTN-Prime هماهنگ با این سبک ارائه داد مورد استقبال بسیاری قرار گرفت. لازم نیست که حتما ویلای ساحلی داشته باشید تا سبک همپتون را اجرا کنید. تنها کافیست بخواهید حس دریا و ساحل را در خانه بیدار کنید. این دستگیره درب با نام دستگیره روزت 7600 به بازار عرضه شد و امسال مورد توجه بسیار از طراحان قرار گرفت.

این 5 طرح از دید بسیاری از کارشناسان با توجه به سبک‌های طراحی دکوراتیو سال 2020 هماهنگی بیشتری با ایده‌های نوین طراحان امروزی داشته است. اگر نگاهی به این لیست بیندازیم، از گران‌ترین انواع دستگیره درب آریا یراق تا ارزان‌ترین آن‌ها دو نوع خود بهترین هستند. تفاوت ما با رقبا اولویتی است که برای کیفیت و هنر قائلیم. مهم نیست که قیمت دستگیره درب چقدر باشد برای تیم ما مهم کیفیت و هنریست که در ساخت آن به کار رفته و تفاوت قیمت تنها مربوط به متریال مورد استفاده است. طبیعیست که در صورت استفاده از طلا قیمت دستگیره افزایش خواهد داشت. طرح‌هایی که قیمت ارزان‌تر دارد از کیفیت و زیبایی و طراحی هنرمندان هیچ کم ندارد و این احترامیست که ما برای مشتریان خود قائل هستیم.