دستگیره درب ، انواع آن و پلاک ها و روزت های آریا یراق

دستگیره درب ، انواع آن و پلاک ها و روزت های آریا یراق

نگاهی به انواع دستگیره درب پلاک ها و روزت های آریا یراق

دستگیره درب پلاک ها و دستگیره درب روزت ها انواع مختلفی دارند. با اینکه می دانیم تفاوت آنها در چیست اما به خوبی با انواع و اقسام شان آشنایی نداریم. شاید براساس طرح یا مدلی که دارند، ترغیب شویم آنها را انتخاب کنیم، اما آیا آنها واقعا نیاز ما را برآورده می کنند؟ آیا واقعا باید یک دستگیره در ساده انتخاب کنیم یا معمولی؟

اگر روزت باشد باید چه رنگی باشد یا چه ویژگی هایی داشته باشد؟ اینها مواردی هستند که در این مطلب سعی داریم به آنها پاسخ مناسبی بدهیم. با ما همراه باشید. با وجود مجموعه کامل دستگیره درب های روزت و پلاک آریا یراق دیگر لازم نیست نگران انتخاب بهترین گزینه مورد نظر خود باشید. در اینجا ما اکثریت آنها را بسته به روزت و پلاک بودن بررسی می کنیم و به شما در انتخاب بهترین مورد، کمک می نماییم.

دستگیره درب آریا یراق

دستگیره درب آریا یراق

 

نگاهی به مدل های متنوع دستگیره درب های پلاک دارای طرح برجسته

همانطور که می دانید، دستگیره پلاک یعنی دستگیره های یک تکه یک دست که طراحی های خاص خود را دارند. یک نوع دستگیره درب که تولید آریا یراق است دستگیره پلاک Vita نام دارد. این دستگیره درب همانطور که از نامش مشخص است با رنگ طلایی طراحی شده است و شمایل برجسته دارد. این نوع دستگیره درب های پلاک به طور کافی آبکاری شده اند و برای فضاهایی که رنگ های مشابه یا متضاد دارند مناسب هستند.

vita

vita

 

نوع دیگر آن، مشابه آن که البته کل دستگیره درب دارای طراحی برجسته نیست و فقط بخش هایی از آن دارای طراحی خاص هستند و مابقی یکدست ساخته شده اند، پلاک VIOLET است. این نوع دستگیره نیز علاوه بر در اختیار داشتن کیفیت تولید بالا، مقاومت بالایی نیز دارد و تغییر رنگ نمی دهد. این نوع دستگیره نیز بسته به موقعیتی که از آن استفاده می کنید می تواند برای ایجاد فضایی پر زرق و برق و در نظر گرفتن سادگی در کنار طراحی دقیق مناسب عمل می کند.

violet

violet

 

اگر بخواهید به چیدمان سادگی بیشتری القا کنید و از طرفی از قید طراحی ریز و دقیق و ظریف غافل نشوید، گزینه بعدی که تولیدی آریا یراق است، دستگیره درب پلاک RIANA  است که در دو رنگ تولید می شود. یک رنگ آن کافی نام دارد و دومی طلایی است. به عنوان مثال، شما می توانید هر دو نوع آن را سفارش دهید و برای مکان های مختلف یک خانه، به جای استفاده از یک رنگ ثابت برای دستگیره درب، تنوع رنگی ایجاد کنید و در عین حال، یک شمایل ثابت داشته باشید. به این شیوه، طراحی داخلی خانه یا محل کارتان، خاص تر خواهد بود.

RIANA

RIANA

 

اگر بخواهید از طرح های دو رنگ اما ثابت این نوع دستگیره درب ها استفاده کنید، می توانید به سراغ مدل LEO بروید که هم نبوغی در تولید دستگیره با دسته خاص و مطابق با دست است و هم دو رنگ دارد. رنگ های آن شامل سفید و طلایی یا سفید و مشکی هستند. این مدل هم یعنی انتخاب یک تیر و 4 نشان!

بررسی دستگیره های پلاک ساده و اسپرت آریا یراق

برویم سراغ دستگیره های درب پلاک ساده تر که عموما برای محیط های کاری و اسپرت استفاده می شوند و با این حال، هنوز هم هستند کسانی که آنها را برای محیط های خانگی هم ترجیح دهند؛ که کاملا سلیقه ای است.

انواع دستگیره درب های ساده پلاک آریا یراق نیز در نوع خود دارای طراحی خاص هستند. آنها در رنگ بندی های متنوع عرضه می شوند و برخی از آنها دارای دسته های صاف و شق و رق و برخی دیگر با دسته های دارای انحنا تولید می شوند که انتخاب شان بسته به نظر شما میتواند سلیقه ای باشد. شما می توانید آنها را در بخش محصولات سایت مشاهده کنید و برای خرید دستگیره ها اقدام نمایید.

دستگیره درب

دستگیره درب

 

نگاهی به مدل های متنوع دستگیره درب های روزت آریا یراق

آریا یراق در تولید دستگیره درب های روزت نیز خلاقیت و اتکا به دانش بومی را در کنار استاندارد های بین المللی هدف قرار داده است. یکی از این مدل های جذاب که در فرم مربعی و دایره ای تولید می شود دستگیره روزت TIFFANY و SIRA است. این دو نوع دستگیره در رنگ بندی های مختلف تولید می شوند و دارای آبکاری کافی و طلایی خاص هستند. این نوع دستگیره ها در قالب سوئیچی تولید می شوند. نوع SIRA به جز رنگ طلایی رویال دارای زیتونی براق هم هست که برای مشکل پسندان، و کسانی که به رنگ های خاص می اندیشند مناسب می باشد.

TIFFANY

TIFFANY

 

یک نوع دیگر آنها هم ELMA نام دارد که علاوه بر طراحی برجسته دارای پیچ و قوس و انحنا می باشد. این مدل هم رنگ بندی متنوعی دارد و می تواند در کنار دستگیره های نامبرده براساس نوع مکان مورد نظر و در نظر گرفتن فضاسازی محیط مورد استفاده قرار بگیرد. در مورد تاثیر فضاسازی با این دستگیره ها در وبلاگ آریا یراق توضیح داده شده است که پیشنهاد می شود مابقی مطالب مرتبط را هم بررسی کنید.

دستگیره درب ELMA

دستگیره درب ELMA

 

نوع بعدی دستگیره درب های روزت آریا یراق تا حدی مشابه نوع پلاک هستند متنها با طراحی خاص خود که LEMMA و JASMINE نام دارند. نوع LEMMA این نوع دستگیره درب ها در دو رنگ ارائه می شوند و ایده خوبی است که از آنها در کنار دستگیره های پلاک مشابه استفاده شود و هر کدام بر اساس کاربری خاصی که در اتاق، حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و غیره دارند، مورد استفاده قرار بگیرند. مابقی مدل های دستگیره درب های روزت نیز از ساده تا طرحدار متغیر هستند که می توانید داخل بخش محصولات سایت به آنها مراجعه نمایید.

JASMINE

JASMINE

 

 

خرید دستگیره درب پلاک یا روزت از آریا یراق

آریا یراق موفق شده است تا علاوه بر تولید مجموعه کاملی از دستگیره درب های پلاک و روزت با کیفیت مدل های خارجی و بین المللی رقابت کند. از این رو، اگر به فکر پرداخت هزینه مقرون به صرفه هستید اما می خواهید بابت یک نوع دستگیره مشابه خارجی و با استاندارد پول بپردازید توصیه می کنیم به آریا یراق که بالاتر از رقبایش ایستاده است، اعتماد نمایید. شما از این اعتماد هرگز پشیمان نخواهید شد. محصولات آریا یراق دارای ضمانت نامه بلند مدت هستند.