دستگیره ورودی و انواع دستگیره درب آریا یراق

دستگیره ورودی و انواع دستگیره درب آریا یراق

بزرگترین تولید کننده دستگیره ورودی و انواع دستگیره درب

آریا یراق بزرگترین تولید کننده دستگیره ورودی درب و قفل‌های دیجیتال در ایران است. ما محصولات خود را با برند –اچ تی ان پرایم- به کشورهای مختلفی مانند ترکیه و ایتالیا صادر می‌کنیم. این کشورها صاحب سبک در زمینه ساخت یراق آلات ساختمانی بوده اند و ما سال‌هاست که نماینده‌ی یراق‌آلات ایرانی در بازارهای جهانی و در رقابت با آن‌ها هستیم. استقبال از محصولات آریا یراق در بازارهای جهانی به دلیل توانمندی صنعتگران ایرانی و هنر دست طراحان است. آنچه ما را از رقبا متمایز می‌کند؛ رعایت استانداردهای محصولات در سطح جهانی است و در عین حال استفاده از تجربه چند صد ساله ایرانیان در صنعتگری و استفاده از هنر ناب ایرانی، چنین رویکردی سال‌هاست ما را پیشتاز صادرات انواع یرق‌آلات ایرانی در جهان کرده است.

 

آریا یراق؛ تضمین رضایت مندی از ITCC انگلستان

حضور در بازارهای جهانی مسلتزم رعایت استانداردهای سخت‌گیرانه و توسعه عرضه و پشتیبانی محصولات است. ما تنها شرکتی هستیم که به عنوان وارد کننده موفق به دریافت CE از اتحادیه اروپا و گواهینامه‌های ایزو 9001:20015 و CRM ایزو 10002:2004 شدیم. فروش تنها گام اول جلب رضایت مشتریان است. آنچه ما ارائه می‌کنیم خدمات 7 ساله ضمانت بدون قید و شرط برای مصرف کنندگان است و تضمین رضایت‌مندی از ITCC انگلستان است.

 

برتری انواع دستگیره ورودی درب برند ” اچ تی ان پرایم” نسبت به رقبا

آنچه ما را در بازارهای جهانی مطرح کرده اعتماد و اعتباریست که برای هنر صنعتگران ایرانی قائلیم. ایرانیان از دیرباز در زمینه کار با آهن و فلز پیشگام بودند و مهارت ایرانیان در شکل‌دادن به انواع آلیاژها و هنر ایرانی در ایجاد طرح‌هایی روح‎‌نواز همواره زبانزد بود است و ما این هنر را در کنار مجموعه‌ای مدرن و استاندارد و همگام با تکنولوژی روز دنیا نگاه داشتیم. طرح‌های انواع دستگیره ورودی برند اچ تی ان در کنار برند پرایم تشکیل مجموعه‌ای جامع داده است که نیاز هر سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. تمامی محصولات از بخش کنترل کیفیت سختگیرانه‌ای عبور می‌کنند. کوچکترین خللی در محصولات ممکن است به آبروی ما در سطح جهانی لطمه وارد کند به همین دلیل واحدهای نظارت بر کیفیت، استانداردهای سختگیرانه‌ای را پیش از ورود به بازار لحاظ می‌کنند و علاوه بر آن ضمانت هفت ساله برای همه محصولات ارائه خواهند کرد.

دستگیره درب مدل rojaدستگیره ورودی مدل roja

 

زمودگران و چلنگران ایرانی اولین سازندگان دستگیره ورودی درب‌ها

صدای کوبه درب مردانه و صدای کوبه درب زنانه، انواعی از دستگیره ورودی که پشت درب‌ها نصب می‎شود و به صاحبخانه اطلاع می‌داد چه کسی پشت در است و حتی نوع کوبه نشان می‌داد که شخص زن یا مرد است. صنعتگرانی که درب و یراق‌آلات آن را می‌ساختند را با نام زمودگر و چلنگر و درودگر می‌شناسند. صنعتگرانی خبره که متاسفانه در ایران کمتر به مهارت و هنر این افراد توجه شد و این روزها تعداد کمی از این صنعتگران قدیمی می‌توان یافت.

 

بهره‌مندی آریا یراق از صنعتگران قدیمی سازندگان دستگیره درب‌ها

ما در تیم سازندگان و طراحان آریا یراق تلاش کردیم که از تجربه کاری صنعتگران خبره ایران زمین بهره‌مند شویم. زیبایی‌های دستگیره ورودی طراحان هنرمند ایرانی را می‌توان در بناهای قدیمی دید. کوبه‌های زیبا و دستگیره‌هایی به رنگ کافی یا مسی سنگین که با الهام از همین طراحی‌ها، خلق شده اند. در واقع تیم طراحان برند HTN-Prime برای ساخت دستگیره درب دستگیره ورودی مدل ROJA به رنگ کافی، و دستگیره RICCIO به رنگ زیتونی از مدل‌های قدیمی کوبه و حلقه‌های ایرانی الهام گرفته است.

دستگیره درب مدل RICCIOدستگیره ورودی مدل RICCIO

 

مروری بر پیشینه دستگیره ورودی

سرعت پیشرفت و توسعه در جهان زیاده شده است. به قدری زیاد شده که شاید اگر به خاطرات خود رجوع کنید با مواردی روبرو می‌شوید که این روزها هیچ اثری از آن‌ باقی نیست. کوبه و حلقه و درب‌های کلون‌دار بزرگ چوبی، خاطره چند صد ساله نیست، بلکه مربوط به کمتر از پنجاه سال گذشته است که این روزها به ندرت اثری از آن باقیست. اگر قصد خاطره بازی دارید و می‌خواهید یادی از پیشینه صنعت تولید دستگیره ورودی درب‌ها کنید، کوبه و حلقه‌ را می‌توان در محله سنگلج و عودلاجان هنوز دید. درب‌های دو لته چوبی یا کوبه و حلقه، درب‌هایی باوقار و چشم‌نواز که گویی خوش آمد گویی صاحب‌خانه است به مهمانش. ما وام‌دار چنین خصایصی هستیم. بیهوده نیست که تمام تلاش خود را برای بازیافتن ایده‌های اصیل ایرانی در طراحی‌های انواع دستگیره ورودی درب‌هایمان به کار بستیم.

 

از دستگیره ورودی کلاسیک تا قفل‌های دیجیتال

اصلی‌ترین دلیل استفاده از دستگیره ورودی و قفل و کلون و حلقه و کوبه طی سالیان، محفوظ ماندن فضای خصوصی و بالا بردن امنیت است. دنیای دیجیتال  حتی ویژگی‌های دستگیره ورودی درب منزل شما را هم تغییر داده است. این روزها، اثر انگشت می‌تواند درب منزل را باز کند. به این معنا که بدون حضور شما به هیچ کسی اجازه ورود داده نخواهد شد. بنابراین کلید و قفل و غُل و زنجیر عملا از رده خارج می‌شود و جایش را به تکنولوژی می‌دهد که میزان حفاظت از حریم خصوصی خانه را بالا خواهد برد. علاوه بر اثر انگشت شما می‌توانید با در اختیار داشتن یک کارت الکترونیکی نیز درب منزل را باز کنید.

 

رشد چشمگیر قفل‌های دیجیتال

مدل‌های اولین قفل دیجیتال اغلب دارای بخشی برای وارد کردن عدد کد و رمز بود. شاید اولین بار چنین دستگیره ورودی پیچیده‌ای را در فیلم‌های پلیسی دیده باشید اما این روزها بسیاری از مرکز مهم دولتی و یا حتی خانه‌هایی با سکوریتی بالا دارای قفل دیجیتال است. به یاد داشته باشید که هر قفلی هم که استفاده کنید و هر چه میزان امنیت قفل معمولی بالا باشد، باز هم کلید برای باز کردن آن پیدا خواهد شد اما قفل دیجیتال نه با کلید، بلکه با شیوه‌هایی باز می‌شود که امنیت بالاتری دارد که این به معنای بالا رفتن ضریب ایمنی خانه است. با گسترش روز افزایش انواع قفل دیجیتال تیم آریا یراق بخش تخصصی تولید Smart series  را راه‌اندازی کرده است و محصولات با کیفیتی در این زمینه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند.

دستگیره درب قفل دیجیتال

دستگیره ورودی قفل دیجیتال

 

ورود دستگیره ورودی به دنیای دیجیتال

این روزها رغبت به دستگیره ورودی دیجیتال رو به افزایش است. دستگیره‌هایی که نه کلید و قفل بلکه با رمز یا کارت یا اثر انگشت و یا حتی به وسیله ارتباطی که با تلفن هوشمند شما برقرار می‌کند درب را باز می‌کند. سیاست‌گذاری ما در یراق‌آلات آریا به روز نگه‌داشتن محصولات و تکنولوژی‌های به کار رفته در تولید است. گروه اسمارت چند سالی‌ است که به مجموعه محصولات ما اضافه شده است. انواع دستگیره دیجیتال که علاوه بر روش‌هایی مانند اثر انگشت و کارت و رمز، کنترل از راه دور و دارای سیستم هوشمند داری کلید مهندسی Super B امنیت بانکی، مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا که امنیت خانه شما را نسبت به حالت عادی چند برابر خواهد کرد.