دستگیره هتل کارتی ضامن افزایش امنیت مسافران

دستگیره هتل کارتی ضامن افزایش امنیت مسافران

موارد بسیاری باعث خواهد شد که مسافر در هتل احساس امنیت و آسایش نکند. حس ناامنی مسافر به معنای شکست هتل داران است و این شکست زمانی اتفاق نخواهد افتاد که از دستگیره هتل الکترونیکی برای عبور و مرور استفاده شود. دستگیره‌هایی که به وسیله‌ی کارت‌های الکترونیکی که در اختیار مسافر قرار می گیرد باز و بسته می‌شود و این به معنای بالا رفتن ضریب ایمنی است.

افزایش آسایش و امنیت مسافران با دستگیره هتل کارتی

پس از طی مسافت طولانی به هتل دلخواهتان می‌رسید. چمدان به دست به قسمت پذیرش مراجعه می‌کنید. به احتمال زیاد پول و سایل زیادی همراه دارید. شب قرار است در اتاق بمانید. قرار است وسایل ارزشمند خود را داخل اتاق بگذارید و از هتل خارج شوید. شما کنترلی بر فضای هتل ندارید. یک کلید و قفل ساده نمی‌تواند امنیت کافی داشته باشد. ممکن است از کلید دست شما چندین مدل دست دیگران باشد. ممکن است قفل شکسته شود و یا با دستکاری باز شود. تمام این موارد باعث خواهد شد که احساس امنیت و آسایش نکنید. حس ناامنی مسافر به معنای شکست هتل داران است و این شکست زمانی اتفاق نخواهد افتاد که از دستگیره هتل الکترونیکی برای عبور و مرور استفاده شود. دستگیره‌هایی که به وسیله‌ی کارت‌های الکترونیکی که در اختیار مسافر قرار می گیرد باز و بسته می‌شود و این به معنای بالا رفتن ضریب ایمنی است.

دستگیره هتل کارتی

دستگیره هتل کارتی

 

مزایای دستگیره هتل الکترونیکی

 دستگیره هتل کارتی خیالتان را از بابت امنیت راحت می‌کند

درب اتاق هتل را که ببندید خیالتان راحت است. هیچ کسی غیر از شما به اتاق دسترسی نخواهد داشت اگر از دستگیره کارتی هتل استفاده شده باشد. دستگیره کارتی که کارت الکترونیکی را جایگزین کلیدهای ناایمن کرده است. از زمانی که انواع دستگیره الکترونیکی وارد بازار شده، نه تنها هتل‌های چند ستاره خود را ملزم به استفاده از چنین سیستم‌هایی کردند بلکه این روزها بسیاری از خانه‌ها و ادارات را نیز می‌بینید که از دستگیره هتل برای بالا بردن ضریب ایمنی استفاده می‌کنند.

مزایای دستگیره هتل الکترونیکی

اگر قصد انتخاب دستگیره الکترونیکی به عنوان دستگیره درب هتل را داشته باشید بهتر است با مزایای و معایب چنین دستگیره‌هایی آشنا شوید. اگر هتلدار هستید بدون شک داشتن دستگیره هتل از هر لحاظ به نفع شماست. می‌توان به هر تعداد که کاربر نیاز داشته باشد، کارت برای باز کردن درب‌ها معرفی کرد بدون آنکه خللی در سیستم امنیتی ایاد شود. به این ترتیب مسافران بدون معطلی برای دسترسی به اتاق مورد نظرشان کارت را از پذیرش دریافت می‌کنند. اگر کارتی از دست برود، خراب شود یا گم شود، به راحتی امکان جایگزینی وجود خواهد شد. از نظر هزینه تعمیرات و نگهداری اگر تصور می‌کنید که قفل‌های قدیمی کم هزینه‌تر هستند در اشتباهید. هزینه صدور کارت جدید در مقایسه با تعویض قفل درب بسیار کمتر است.

 

صرفه جویی در هزینه ها با دستگیره هتل الکترونیکی

می‌توان هزینه صدور کارت جدید را با هزینه تولید یک کلید مقایسه کرد. بنابراین در طولانی مدت از نظر مالی استفاده از دستگیره هتلی قطعا به صرفه است. به وسیله این دستگیره‌ها، ایمنی هتل به طرز چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند و این به معنای مشتریان بیشتر است. علاوه بر تمام این موارد، برای هتل‌های بزرگی با تعداد زیاد اتاق، داشتن دستگیره الکترونیکی و قفل کارتی کمک خواهد کرد که با یک سیستم ساده عبور و مرور مسافران را کنترل کرد و اگر مسافری از اتاق خارج شد در سیستم ثبت می‌شود. تنها عیب دستگیره هتلی که عیب قفل سنتی هم محسوب می‌شود امکان گم شدن کارت مانند کلید است. برای باز کردن درب باید کارت همراه داشته باشد.

دستگیره هتل الکترونیکیدستگیره هتل الکترونیکی

شناخت انواع دستگیره هتل

برای دستگیره هتلی شما محدود به قفل کارتی نیستید. اگر قصد دارید تکنولوژی‌های روز دنیا را تجربه کنید، می‌توانید سیستم‌های اثر انگشت یا حتی سیستم‌هایی را سفارش دهید که با تلفن هوشمند کار می‌کند. مدل‌های قدیمی‌تر هم هستند که به وسیله کد باز می‌شود. دستگیره الکترونیکی که روی آن عددهایی قرار گرفته و این کد به مسافران داده می‌شود تا هنگام ورود به اتاق، از این کد برای ورود استفاده کند. بنابراین سه مدل دستگیره هتل را می‌توان نام برد. دستگیره کارتی هتل ، مدل کارتی رمزی، که علاوه بر جایی برای انطباق کارت، فضایی برای وارد کردن کد دارد و دستگیره کارتی هتل که با اثر انگشت هم کار می‎کند که بدون شک ایمن‌ترین مدل دستگیره درب این روزهاست و از سیستم بیومتریک برای باز شدن درب‌ها استفاده می‌کند.

اضافه شدن انواع دستگیره هتل به سری محصولات آریا یراق

با توجه به نیاز مشتریان ایرانی برای استفاده از انواع دستگیره کارتی و دستگیره هتل دیجیتال تیم آریا یراق با توجه به سیاست‌گذاری همیشگیش که پیشگام در تکنولوژی روز دنیا است و سعی دارد در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد، به اضافه کردن سری محصولات اسمارت، تقاضای مشتریان هتل‌ها و مسافرخانه‎‌ها استخرها برای خرید قفل‎‌های با کیفیت ایرانی را پوشش داده است. ما تمرکز خود را برای ارائه محصولاتی گذاشتیم که ضریب امنیت بالایی داشته باشد و ظاهر زیبای انواع دستگیره هتل را نیز از نبردیم طراحی‌های شکیل و زیبایی در این خصوص ارائه شده است.

خدمات پس از فروش دستگیره هتل

با توجه ماهیت محصول قفل دیجیتال، ضمانت‌نامه طولانی مدت و خدمات پس از فروش لازمه چنین محصولاتی است. از آنجایی که مشتری باید با خیال راحت محصول را خریداری کند و بداند که در صورت بروز هر مشکلی، تولید کننده هموارده در کنارش خواهید بود، ضمانت بدون قید و شرط 14 ماهه و خدمات پس از فروش گسترده 60 ماهه برای انواع دستگیره هتل ارائه شده است.

دستگیره هتل چگونه کار می‌کند؟

نگاهی به شکل ظاهری دستگیره الکترونیکی بیندازید. جایی دارد که اطلاعات کارت به وسیله آن خواهنده می‌شود. بعلاوه ممکن است جایی برای وارد کردن کد یا اثر انگشت وجود داشته باشد. دستگیره هتل معمولا کارتی است. برای هر کارت اطلاعاتی تعریف می‌شود که به قفل شناسانده شده و به این ترتیب قفل تنها با کارت در دست شما باز می‎شود. اطلاعات کارت به حافظه قفل انتقال پیدا می‌کند. پس از انطباق اطلاعات کارت شما با قفل در ورود اول، پس از ورود هر بار که قصد داشته باشید وارد اتاق شوید تنها به همان کارت اولیه قفل باز می‌شود. بنابراین قفل پس از ورود اطلاعات اولیه، تنها در صورتی می‌توانید وارد شوید که کارتی حاوی اطلاعات مطابق با قفل همراه داشته باشید.

با استفاده از دستگیره هتل کارتی آسایش مسافرین چند برابر می‌شود

این روزها کمتر هتل ستاره‌داری را پیدا می‌کنید که از دستگیره هتل کارتی استفاده نکرده باشد. دلیل جایگزینی گسترده انواع دستگیره الکترونیکی با مدل‌های سنتی آن است که مسافر علاوه بر آنکه امنیت بیشتری تجربه می‌کند و کنترل عبور و مرور برای پذیرش هتل راحت تر خواهد بود، مواد جزئی دیگری وجود دارد که در صورت استفاده از قفل دیجیتال بهبود می‌یابد. مواردی مانند امکان بالا بردن ضریب ایمنی پارکینگ یا آسانسور که با همان کارت انجام می‎شود. سرعت پذیرش هتل بالا می‌رود و احاطه پذیرش هتل ساده‌تر خواهد شد.